Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalvinė temperatūra | 6500 K (dienos šviesos) |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 3.5 W |
| Matmenys | 352 x 110 x 68 mm |
| Korpusas | aliuminis + polikarbonatas |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Tipas | M / MT |
| Šviesos srautas | 150 lm |
| Darbinė temperatūra | 0° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
EATON SL20 MNM IP65 150lm 3H evakuacinis šviestuvas Kodas: 348952 Yra sandėlyjeEATON SL20 MNM IP65 150lm, 3H avarinis šviestuvas yra tvirtas ir patikimas apšvietimo sprendimas, sukurtas reiklioms aplinkoms. Turėdamas IP65 apsaugos klasę, jis užtikrina puikią apsaugą nuo dulkių ir vandens, todėl yra tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke. Skleisdamas 150 liumenų ryškią, aiškią šviesą, jis užtikrina matomumą avarinėse situacijose....
30,94 € 36,40 € -15% -
BEMKO TOLER 2 virštinkinė balta dėžutė evakuac. šviestuvui Kodas: P039674 Yra sandėlyjeDėžutė TOLER 2 evakuaciniam šviestuvui
1,70 € 2,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH Z E2 302 M AT IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: P035983 Yra sandėlyjePakabinamas evakuacinis šviestuvas iTECH Z
131,75 € 155,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH M2 302 M ST IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: 235362 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas iTECH
63,75 € 75,00 € -15% -
EATON CRONUS 8LEDs M 2H evakuacinis šviestuvas Kodas: 348290 Yra sandėlyjeEATON CRONUS 8LEDs M 2H avarinis šviestuvas užtikrina patikimą apšvietimą elektros tiekimo sutrikimų metu. Su 8 aukšto efektyvumo LED lemputėmis, jis teikia ryškų ir vienodą apšvietimą iki 2 valandų. Tvirta konstrukcija ir IP65 apsaugos klasė leidžia jį naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kompaktiškas dizainas leidžia lengvai montuoti įvairiose vietose....
29,92 € 35,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA