Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
-
BEMKO TOLER 2 virštinkinė balta dėžutė evakuac. šviestuvui Kodas: P039674 Yra sandėlyjeDėžutė TOLER 2 evakuaciniam šviestuvui
1,70 € 2,00 € -15%
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalvinė temperatūra | 6500 K (dienos šviesos) |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 2.5 W |
| Matmenys | 120 x 63 mm |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Darbinė temperatūra | 0° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 evakuacinis šviestuvas Kodas: P011671 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec S M1 180 M ST IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: P018016 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S
38,25 € 45,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180 M ST IP20 lubinis evakuacinis šviestuvas Kodas: P032966 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas ONTEC G
46,75 € 55,00 € -15% -
EATON SL2 MNM42E1C3A IP42 150lm 1H evakuacinis šviestuvas Kodas: 349040 Yra sandėlyjeEATON SL2 MNM42E1C3A IP42 evakuacinis šviestuvas užtikrina patikimą avarinį apšvietimą dėl savo tvirto dizaino ir aukštos kokybės medžiagų. Turėdamas IP42 apsaugos klasę, jis yra apsaugotas nuo kietų objektų ir lašančio vandens, todėl puikiai tinka naudoti patalpose. Šis šviestuvas suteikia ryškų ir aiškų apšvietimą su ilgaamže LED šviesos šaltiniu,...
24,82 € 29,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA