Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Standartinė versija (rankinis testas), pastovaus degimo (M). Baterija: LiFePO4/C 6.4V 1.5Ah
Informacija gamintojo svetainėje.
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 6 W |
| Matmenys (I x P x A) | Ø 170 (155) x 66.5 mm |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Degimo trukmė | 1 val. |
| Šviesos srautas | 524 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
TM-TECHNOLOGIE iTECH M2 302 M ST IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: 235362 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas iTECH
63,75 € 75,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 evakuacinis šviestuvas Kodas: P011671 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180 M ST IP20 lubinis evakuacinis šviestuvas Kodas: P032966 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas ONTEC G
46,75 € 55,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA