Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Pastovaus švietimo funkcija (M) su baterija: LiFePO4/C 3.2V 1.5Ah
Informacija gamintojo Kataloge
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Galia | 3.3 W |
| Matmenys (I x P x A) | 269 x 40 x 144 mm |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Medžiaga | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 150 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
EATON SL20 DD Plokštelė evakuaciniam šviestuvui Kodas: 349158 Yra sandėlyjeSkirta SafeLite 20m, „Plexi“ plokštė, dvipusė, nukreipta žemyn
10,29 € 12,10 € -15% -
BEMKO TOLER 2 virštinkinė balta dėžutė evakuac. šviestuvui Kodas: P039674 Yra sandėlyjeDėžutė TOLER 2 evakuaciniam šviestuvui
1,70 € 2,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180 M ST IP20 lubinis evakuacinis šviestuvas Kodas: P032966 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas ONTEC G
46,75 € 55,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1B 301 MAT W evakuacinis šviestuvas (autotest) Kodas: 230647 IšparduotaEvakuacinis šviestuvas su automatiniu testu
60,35 € 71,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA