Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Standartinė versija (rankinis testas), pastovaus degimo (M).
Informacija gamintojo svetainėje.
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalva | balta |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 2 W |
| Matmenys (I x P x A) | Ø 170 (155) x 66.5 mm |
| Korpusas | plastikas |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Šviesos srautas | 245 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 evakuacinis šviestuvas Kodas: P011671 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1B 301 MAT W evakuacinis šviestuvas (autotest) Kodas: 230647 IšparduotaEvakuacinis šviestuvas su automatiniu testu
60,35 € 71,00 € -15% -
EATON SL20 MNM IP65 150lm 3H evakuacinis šviestuvas Kodas: 348952 Yra sandėlyjeEATON SL20 MNM IP65 150lm, 3H avarinis šviestuvas yra tvirtas ir patikimas apšvietimo sprendimas, sukurtas reiklioms aplinkoms. Turėdamas IP65 apsaugos klasę, jis užtikrina puikią apsaugą nuo dulkių ir vandens, todėl yra tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke. Skleisdamas 150 liumenų ryškią, aiškią šviesą, jis užtikrina matomumą avarinėse situacijose....
30,94 € 36,40 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH Z E2 302 M AT IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: P035983 Yra sandėlyjePakabinamas evakuacinis šviestuvas iTECH Z
131,75 € 155,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180 M ST IP20 lubinis evakuacinis šviestuvas Kodas: P032966 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas ONTEC G
46,75 € 55,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA