Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Modelis su rankiniu mygtuko testu (ST), baterija: LiFePO4/C 3.2V 1.5Ahh
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Vardinė įtampa | 210-250 V AC |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Galia | 1.2 W |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Medžiaga | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 167 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
EATON SL20 DD Plokštelė evakuaciniam šviestuvui Kodas: 349158 Yra sandėlyjeSkirta SafeLite 20m, „Plexi“ plokštė, dvipusė, nukreipta žemyn
10,29 € 12,10 € -15% -
EATON CRONUS 8LEDs M 2H evakuacinis šviestuvas Kodas: 348290 Yra sandėlyjeEATON CRONUS 8LEDs M 2H avarinis šviestuvas užtikrina patikimą apšvietimą elektros tiekimo sutrikimų metu. Su 8 aukšto efektyvumo LED lemputėmis, jis teikia ryškų ir vienodą apšvietimą iki 2 valandų. Tvirta konstrukcija ir IP65 apsaugos klasė leidžia jį naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kompaktiškas dizainas leidžia lengvai montuoti įvairiose vietose....
29,92 € 35,20 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH M2 302 M ST IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: 235362 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas iTECH
63,75 € 75,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 evakuacinis šviestuvas Kodas: P011671 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
BEMKO TOLER 2 virštinkinė balta dėžutė evakuac. šviestuvui Kodas: P039674 Yra sandėlyjeDėžutė TOLER 2 evakuaciniam šviestuvui
1,70 € 2,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA