Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
AT - automatinis testas, pastovaus degimo (M).
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | PMMA |
| Galia | 3 W |
| Matmenys (I x P x A) | Ø155 x 50 x 175 mm |
| Korpusas | polikarbonatas PC/ABS + ALU |
| Degimo trukmė | 3 val. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
EATON SL20 DD Plokštelė evakuaciniam šviestuvui Kodas: 349158 Yra sandėlyjeSkirta SafeLite 20m, „Plexi“ plokštė, dvipusė, nukreipta žemyn
10,29 € 12,10 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH M5 105 MST IP65 baltas evakuacinis šviestuvas Kodas: P026611 Yra sandėlyjeEvakuacinis šviestuvas iTECH
89,25 € 105,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 evakuacinis šviestuvas Kodas: P011671 Yra sandėlyjeSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
EATON CRONUS 8LEDs M 2H evakuacinis šviestuvas Kodas: 348290 Yra sandėlyjeEATON CRONUS 8LEDs M 2H avarinis šviestuvas užtikrina patikimą apšvietimą elektros tiekimo sutrikimų metu. Su 8 aukšto efektyvumo LED lemputėmis, jis teikia ryškų ir vienodą apšvietimą iki 2 valandų. Tvirta konstrukcija ir IP65 apsaugos klasė leidžia jį naudoti tiek viduje, tiek lauke. Kompaktiškas dizainas leidžia lengvai montuoti įvairiose vietose....
29,92 € 35,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA