Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
VEXEN PS-360-20 ALIO PRO būvio daviklis yra itin jautrus. Tvirta konstrukcija ir aukštas funkcionalumo lygis. Aukšta IP65 apsaugos klasė leidžia saugiai naudoti būvio jutiklį ne tik patalpose, bet ir lauke. Montavimo aukštis iki 6 m, o aptikimo diapazonas iki 20 m, jis mato net mažiausius judesius. Greitai ir lengvai sumontavus, po dangteliu lengvai pasiekiamos sukamosios rankenėlės leidžia reguliuoti išjungimo uždelsimą ir šviesos vertę. Paviršinio montavimo buvimo jutiklis diskretiškai derės prie bet kokio architektūros stiliaus. VEXEN Electric ALIO PRO versijos jutikliai siūlo optimalų, profesionalų sprendimą su 5 metų garantija.
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 2000 W maks. |
| Montavimo aukštis | 2.2 - 6 m |
| Temperatūra | -20° C iki +40° C |
| Matmenys (P x A) | 68.3 x 102.5 mm |
| Jautrumo zona | 10 - 20 m. maks. |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 3 - 2000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 sek. - 15 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
THEBEN Ronda S360-100 AP WH v/t būvio daviklis Kodas: 90066 Yra sandėlyjeVirštinkinis IR spindulių būvio daviklis
69,19 € 81,40 € -15% -
BEMKO SES04WH-A 800W 360* baltas judesio daviklis Kodas: 380131 Yra sandėlyje800 W galios talpa efektyviam veikimui 360° judesio aptikimas visapusiškam padengimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Paprastas montavimas su patogiu dizainu
8,25 € 9,70 € -15% -
BEMKO KZQ-500 500W judesio daviklis Kodas: 380319 Yra sandėlyje500W didelio intensyvumo apšvietimas geresniam matomumui Pažangi judesio jutiklio technologija automatiniam įjungimui Patvari konstrukcija, tinkama naudoti lauke Energiją taupantis dizainas mažina energijos suvartojimą Paprastas montavimas su reguliuojamomis tvirtinimo galimybėmis
9,35 € 11,00 € -15% -
GRASSLIN Talis MW 240-16-1 Judesio daviklis Kodas: 460005 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
55,25 € 65,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA