Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
VEXEN elektrinių WAVO jutiklių aptikimo galimybės, pagrįstos aukšto dažnio technologija 5,8 GHz dažniu. Aukšto dažnio jutikliui neturi įtakos temperatūra. HF jutiklio technologija aptinka judėjimą per stiklą, medieną. HS-360-08JB dėl savo didelio jautrumo gali aptikti net menkiausius rankos judesius. Šis jutiklis pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu ir idealiai tinka tualetams su kabinomis, persirengimo kambariams, automobilių stovėjimo aikštelėms.
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 2000 W maks. |
| Montavimo aukštis | 2-6 m |
| Temperatūra | -20° C iki +40° C |
| Matmenys (P x A) | 115 x 24.3 mm |
| Jautrumo zona | 16 m |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 3 - 2000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 sek. - 12 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO SES04WH 1200W 360° baltas judesio daviklis Kodas: 380204 Yra sandėlyje1200W galios išvestis ryškiam ir efektyviam apšvietimui 360° judesio aptikimas visapusiškam padengimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Paprastas montavimas su integruotu pritvirtinimu
7,65 € 9,00 € -15% -
VEXEN Alio Pro MS-360-12BAi IP65 judesio daviklis Kodas: vexen-aliopro2 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
15,30 € 18,00 € -15% -
Judesio daviklis 1200W 360* (SES68WH) Kodas: 380217 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir didinantis saugumą Paprastas montavimas su lubų arba sienų tvirtinimo galimybėmis
13,60 € 16,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA