Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | balta |
| Galia | 800 W |
| Montavimo aukštis | 2.2 - 4 m |
| Temperatūra | -20° C iki +40° C |
| Jautrumo zona | 8 m (maks.) |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 3 - 2000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 sek. - 15 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO 200W/400W 360* juodas judesio daviklis Kodas: 380346 Yra sandėlyjeAukštos galios apšvietimas su 200W/400W pasirinkimais įvairiems apšvietimo poreikiams Pažangus 360° judesio jutiklis visapusiškam padengimui ir padidintam saugumui Patvari juoda apdaila, skirta naudoti tiek lauke, tiek viduje Energiją taupanti LED technologija ilgam tarnavimo laikui Paprastas montavimas su reguliuojamais nustatymais individualiam...
6,38 € 7,50 € -15% -
GRASSLIN Talis P 360-10-1HF p/t Judesio daviklis Kodas: 460059 Yra sandėlyjeĮleidžiamas aukšto dažnio 5.8Ghz judesio daviklis
42,50 € 50,00 € -15% -
GRASSLIN Talis P 360-24-1I Judesio daviklis Kodas: 460056 Yra sandėlyjeĮleidžiamas judesio daviklis
67,15 € 79,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA