Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 1000 W maks. |
| Montavimo aukštis | 1.8 - 2.5 m (maks.) |
| Temperatūra | -20° C iki +45° C |
| Jautrumo zona | 12 m maks. |
| Apimties kampas | 180° |
| Prieblandos lygis | 3 - 2000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 sek. - 15 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
Judesio daviklis 1200W 360* (SES68WH) Kodas: 380217 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir didinantis saugumą Paprastas montavimas su lubų arba sienų tvirtinimo galimybėmis
13,60 € 16,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA