Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | balta |
| Galia | 1000 W |
| Matmenys | 99 x 82.7 x 106.7 mm |
| Temperatūra | -20° C iki +45° C |
| Jautrumo zona | 12 m (2 m aukštyje) |
| Apimties kampas | 180° |
| Prieblandos lygis | nuo 5 liuksų |
| Švietimo trukmė | 5 sek. - 12 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
Judesio daviklis 1200W 360* baltas (SES72WH) Kodas: 380216 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Paprastas montavimas su standartine instaliacija
11,90 € 14,00 € -15% -
VEXEN Alio Pro MS-360-12BAi IP65 judesio daviklis Kodas: vexen-aliopro2 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
15,30 € 18,00 € -15% -
BEMKO SES07WH 2000W 360* baltas judesio daviklis Kodas: 380277 Yra sandėlyje2000W galios talpa efektyviam veikimui 360° judesio aptikimas visapusiškam aprėpimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Paprastas montavimas su patogiu dizainu
17,00 € 20,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA