Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | balta |
| Galia | priklauso nuo lempos tipo |
| Montavimo aukštis | 2 - 4 m |
| Jautrumo zona | iki 8 m |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | 30 - 3000 lx |
| Švietimo trukmė | 10 s - 60 min |
| Darbinė temperatūra | -15° C iki +50° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO SES60WH-A 2000W 360* baltas judesio daviklis Kodas: 380134 Yra sandėlyje2000W galios talpa efektyviam veikimui 360° judesio aptikimas visapusiškam aprėpimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Patvarus baltas paviršius elegantiškai išvaizdai
12,33 € 14,50 € -15% -
GRASSLIN Talis P 360-10-1HF p/t Judesio daviklis Kodas: 460059 Yra sandėlyjeĮleidžiamas aukšto dažnio 5.8Ghz judesio daviklis
42,50 € 50,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA