Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 / IP 54 (užsandarinant) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 2200 W maks. |
| Matmenys | 105 x 105 x 66.5 |
| Temperatūra | -20° C iki +45° C |
| Jautrumo zona | 20 m (12 m aukštyje) |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | nuo 10 liuksų |
| Švietimo trukmė | 30 sek. - 30 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO SES05WH-A 800W 360* baltas judesio daviklis Kodas: 380130 Yra sandėlyje800W galios talpa efektyviam veikimui 360° judesio aptikimas visapusiškam padengimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Paprastas montavimas su patogiu dizainu
9,35 € 11,00 € -15% -
VEXEN Alio MS-180-12LB judesio daviklis Kodas: P034739 Yra sandėlyjeVirštinkinis juodas judesio daviklis
5,50 € 7,00 € -
Judesio daviklis 1200W 360* (SES68WH) Kodas: 380217 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir didinantis saugumą Paprastas montavimas su lubų arba sienų tvirtinimo galimybėmis
13,60 € 16,00 € -15% -
THEBEN Ronda S360-100 DE WH p/t judesio daviklis Kodas: 90067 Yra sandėlyjeĮleidžiamas IR spindulių judesio daviklis
68,43 € 80,50 € -15% -
VEXEN Alio Pro MS-360-12BAi IP65 judesio daviklis Kodas: vexen-aliopro2 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
15,30 € 18,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA