Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 2000 W maks. |
| Matmenys | Ø 75 x 83 mm |
| Temperatūra | 0° C iki +45° C |
| Jautrumo zona | 10 m (2.5 m aukštyje) |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | nuo 10 liuksų |
| Švietimo trukmė | 5 sek. - 30 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
Judesio daviklis 1200W 360* baltas (SES72WH) Kodas: 380216 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke Paprastas montavimas su standartine instaliacija
11,90 € 14,00 € -15% -
BEMKO SES04WH 1200W 360° baltas judesio daviklis Kodas: 380204 Yra sandėlyje1200W galios išvestis ryškiam ir efektyviam apšvietimui 360° judesio aptikimas visapusiškam padengimui Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Paprastas montavimas su integruotu pritvirtinimu
7,65 € 9,00 € -15% -
VEXEN Alio MS-180-12LB judesio daviklis Kodas: P034739 Yra sandėlyjeVirštinkinis juodas judesio daviklis
5,50 € 7,00 € -
Judesio daviklis 1200W 360* (SES68WH) Kodas: 380217 Yra sandėlyje360° aptikimo diapazonas visapusiškam padengimui Palaiko iki 1200W apkrovos talpą Reguliuojamas jautrumas ir laiko uždelsimo nustatymai Energiją taupantis ir didinantis saugumą Paprastas montavimas su lubų arba sienų tvirtinimo galimybėmis
13,60 € 16,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA