Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Priedai Priedai
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 40 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 2000 W maks. |
| Matmenys | 82 x 82 x 104.4 |
| Temperatūra | 0° C iki +45° C |
| Jautrumo zona | 20 m (2.5 m aukštyje) |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | nuo 10 liuksų |
| Švietimo trukmė | 5 sek. - 30 min. |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO KZQ-500 500W judesio daviklis Kodas: 380319 Yra sandėlyje500W didelio intensyvumo apšvietimas geresniam matomumui Pažangi judesio jutiklio technologija automatiniam įjungimui Patvari konstrukcija, tinkama naudoti lauke Energiją taupantis dizainas mažina energijos suvartojimą Paprastas montavimas su reguliuojamomis tvirtinimo galimybėmis
9,35 € 11,00 € -15% -
THEBEN Ronda S360-100 AP WH v/t būvio daviklis Kodas: 90066 Yra sandėlyjeVirštinkinis IR spindulių būvio daviklis
69,19 € 81,40 € -15% -
GRASSLIN Talis MW 240-16-1 Judesio daviklis Kodas: 460005 Yra sandėlyjeVirštinkinis judesio daviklis
55,25 € 65,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA