GRASSLIN Talis MW 180-12-1 Motion Sensor Detector
- Advanced 180° motion detection for precise coverage
- Adjustable sensitivity and time delay settings
- Ideal for indoor and outdoor use with IP44 rating
- Energy-efficient operation with automatic lighting control
- Easy installation with versatile mounting options
Warehouse stock
- Have a question?
- Phone: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Ask Question
More info
Information on the manufacturer's website
Product features
| Degree of protection | IP 54 |
| Nominal voltage | 230 V AC |
| Color | balta |
| Power | 1000 W |
| Dimensions | 99 x 82.7 x 106.7 mm |
| Temperature | -20° C iki +45° C |
| Sensitivity zone | 12 m (2 m aukštyje) |
| Coner angle | 180° |
| Twilight level | nuo 5 liuksų |
| Light duration | 5 sek. - 12 min. |
Similar products Similar products
-
Bemko Motion Sensor 1200W 360° (SES68WH) Reference code: 380217 In Stock360° detection range for comprehensive coverage High power capacity up to 1200W Adjustable sensitivity and time delay settings Energy-efficient automatic lighting control Ideal for both indoor and outdoor use
13,60 € 16,00 € -15% -
BEMKO SES60WH-A 2000W 360° White Motion Sensor Reference code: 380134 In Stock2000W power capacity for efficient performance 360° motion detection for comprehensive coverage Adjustable sensitivity and time delay settings Energy-saving design with automatic on/off functionality Sleek white finish to blend seamlessly with any decor
12,33 € 14,50 € -15% -
VEXEN Alio MS-180-12LB Motion Sensor Light Reference code: P034739 In StockAdvanced motion detection with a 180-degree field of view Energy-efficient 12W LED light with high luminosity Weather-resistant design for reliable outdoor use Adjustable sensitivity and timer settings for customized operation Easy installation with included mounting hardware
5,50 € 7,00 € -
BEMKO SES07WH 2000W 360° White Motion Sensor Reference code: 380277 In Stock2000W power capacity for efficient performance 360° motion detection for comprehensive coverage Adjustable sensitivity and time delay settings Energy-saving design with automatic on/off functionality Sleek white finish to blend seamlessly with any decor
17,00 € 20,00 € -15%






Electronic waste collection using EPA