Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
In stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Akcesoria Akcesoria
-
BEMKO TOLER 2 biała obudowa natynkowa do oświetlenia ewakuacyjnego Kod referencyjny: P039674 Na stanie1,70 € 2,00 € -15%
Cechy produktu
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Temperatura barwowa | 6500 K (dienos šviesos) |
| Kolor | balta (RAL 9003) |
| Klosz | polikarbonatas (PC) |
| Moc | 2.5 W |
| Wymiary | 120 x 63 mm |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Darbinė temperatūra | 0° C iki +40° C |
Similar products Similar products
-
BEMKO TOLER 2 biała obudowa natynkowa do oświetlenia ewakuacyjnego Kod referencyjny: P039674 Na stanie1,70 € 2,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180M ST IP20 natynkowa lampa awaryjna Kod referencyjny: P032966 Na stanieOprawa ewakuacyjna ONTEC G
46,75 € 55,00 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE iTECH Z E2 302 M AT IP65 biała lampa awaryjna Kod referencyjny: P035983 Na stanieWisząca lampa ewakuacyjna iTECH Z
131,75 € 155,00 € -15% -
Lampa ewakuacyjna EATON SL2 MNM42E1C3A IP42 Kod referencyjny: 349040 Na stanieOprawa ewakuacyjna EATON SL2 MNM42E1C3A IP42 zapewnia niezawodne oświetlenie awaryjne dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. Posiadając klasę ochrony IP42, jest zabezpieczona przed ciałami stałymi oraz kapiącą wodą, co czyni ją idealną do użytku wewnętrznego. Ta oprawa oferuje jasne, wyraźne oświetlenie z długowiecznym źródłem światła...
24,82 € 29,20 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA