Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
In stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
In stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Cechy produktu
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Temperatura barwowa | 6500 K (dienos šviesos) |
| Kolor | balta (RAL 9003) |
| Klosz | polikarbonatas (PC) |
| Moc | 3.5 W |
| Wymiary | 352 x 110 x 68 mm |
| Obudowa | aliuminis + polikarbonatas |
| Degimo trukmė | 3 val. |
| Tipas | M / MT |
| Šviesos srautas | 150 lm |
| Darbinė temperatūra | 0° C iki +40° C |
Similar products Similar products
-
Oświetlenie awaryjne TM-TECHNOLOGIE Ontec C M1 180 NM ST IP20 białe Kod referencyjny: P032965 Na stanieMinimalistyczny wbudowany oprawa ewakuacyjna
49,30 € 58,00 € -15% -
Oświetlenie ewakuacyjne TM-TECHNOLOGIE ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 Kod referencyjny: P011671 Na stanieSieninis evakuacinis šviestuvas ONTEC S20
28,05 € 33,00 € -15% -
EATON CRONUS 8LEDs M 2H światło awaryjne Kod referencyjny: 348290 Na stanieEATON CRONUS 8LEDs M 2H to awaryjne oświetlenie, które zapewnia niezawodne oświetlenie podczas przerw w dostawie prądu. Wyposażone w 8 wysokowydajnych diod LED, oferuje jasne i równomierne światło przez okres do 2 godzin. Solidna konstrukcja oraz stopień ochrony IP65 sprawiają, że nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków....
29,92 € 35,20 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA