Warehouse stock
- Have a question?
- Phone: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Ask Question
Product features
| Degree of protection | IP 65 |
| Color temperature | 6500 K (dienos šviesos) |
| Color | balta (RAL 9003) |
| Shade | polikarbonatas (PC) |
| Power | 3.5 W |
| Dimensions | 352 x 110 x 68 mm |
| Housing | aliuminis + polikarbonatas |
| Burning time | 3 val. |
| Type | M / MT |
| Light flux | 150 lm |
| Operating temperature | 0° C iki +40° C |
Similar products Similar products
-
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1B 301 MAT W Autotest Emergency Luminaire Reference code: 230647 Out of stockAdvanced autotest functionality for reliable emergency lighting performance High-efficiency LED technology ensures long-lasting illumination Robust and durable construction suitable for various environments Easy installation with versatile mounting options Complies with international safety and performance standards
60,35 € 71,00 € -15% -
EATON CRONUS 8LEDs M 2H Emergency Light Reference code: 348290 In StockHigh-efficiency 8 LED lights for optimal illumination 2-hour emergency operation for reliable backup Durable and compact design for versatile installation Automatic self-test function for easy maintenance Compliant with international safety standards
29,92 € 35,20 € -15% -
TM Ontec S TM-AKC.OS06 Adjustable Table Reference code: P014828 In StockHeight-adjustable design for ergonomic comfort Sturdy construction with high-quality materials Easy assembly with included tools and instructions Spacious tabletop suitable for various applications Modern aesthetic to complement any workspace
14,15 € 16,65 € -15% -
TM-TECHNOLOGIE Ontec G E1E 180 M ST IP20 Surface-Mounted Emergency Light Reference code: P032966 In StockHigh-performance emergency light with IP20 rating for indoor use Surface-mounted design for easy installation Equipped with advanced MST technology for reliable operation Energy-efficient LED lighting with long lifespan Complies with safety standards for emergency lighting
46,75 € 55,00 € -15%






Electronic waste collection using EPA