Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje ir kataloge
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Spalva | pilka (RAL 7035) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 33 W |
| Matmenys (I x P x A) | 1220 x 60 x 57 mm |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 3800 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +30° C |
| Svoris | 0.9 kg |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VOYAGER HBV Šviestuvas Kodas: bemko-voyager IšparduotaItin aukšta 4K raiška užtikrina puikų ryškumą ir aiškumą Energiją taupanti LED technologija mažina eksploatacines išlaidas Tvirta konstrukcija užtikrina patvarumą pramoninėse aplinkose Platus spindulio kampas leidžia apšviesti didelę teritoriją Paprastas montavimas su įvairiomis tvirtinimo galimybėmis
68,00 € 80,00 € -15% -
BEMKO ALWIR 3 IP66 LED šviestuvas Kodas: bemko-alwir Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą IP66 klasė garantuoja puikią apsaugą nuo dulkių ir vandens patekimo Patvari konstrukcija iš tvirtų medžiagų ilgalaikiam veikimui Platus šviesos spindulio kampas plačiam plotui apšviesti Lengvas montavimas su reguliuojamu tvirtinimo laikikliu
25,50 € 30,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA