Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Turime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V AC |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Gaubtas | polikarbonatas |
| Matmenys (I x P x A) | 291 x 291 x 78 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Šviesos kampas | 90° |
| Garantija | 5 metai |
| Šviesos srautas | 130 lm/W |
| Darbinė temperatūra | -30° C iki +50° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO ULTRAS 4K HIGHBAY Dimeriuojamas (1-10V) šviestuvas Kodas: bemko-ultras Yra sandėlyjePažangi 4K raiška užtikrina puikų ryškumą ir aiškumą Reguliuojamas 1-10V pritemdymas leidžia pritaikyti apšvietimo valdymą Platus 80°-90° spindulio kampas užtikrina didelę aprėptį Patvari konstrukcija tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui Energiją taupantis dizainas mažina eksploatacines išlaidas
72,25 € 85,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA