BEMKO OXAN 32W 4000K 4500lm 1200mm PC OPAL LED šviestuvas
- Aukšto efektyvumo 32W LED šviestuvas su 4500 liumenų šviesos srautu
- Neutrali balta 4000K spalvinė temperatūra optimaliam apšvietimui
- Patvarus 1200 mm PC opalinis difuzorius tolygiam šviesos paskirstymui
- Energiją taupantis ir ilgaamžis veikimas
- Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui
Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 40 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 32 W |
| Matmenys (I x P x A) | 1190 x 125 x 60 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Šviesos kampas | 110° |
| Šviesos srautas | 4550 lm |
| Darbinė temperatūra | +5° C iki +35° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO 120x30cm 68mm dėklas šviestuvui (išoriniam montavimui) Kodas: P028379 IšparduotaPatvari ir aukštos kokybės konstrukcija ilgam naudojimui Suderinama su 120x30 cm išorinėmis lempomis Lengvas montavimas su saugiu tvirtinimu Užtikrina optimalų šviesos sklaidymą ir apsaugą 68 mm storis didesniam patvarumui
14,45 € 17,00 € -15% -
LED BEMKO Downlight BOLED DLB-R LED šviestuvas Kodas: boled-dlb-r Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija, užtikrinanti puikų energijos taupymą Kompaktiškas ir elegantiškas dizainas, tinkantis įvairioms vidaus patalpoms Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju Galima rinktis iš kelių spalvų temperatūrų, pritaikytų skirtingoms aplinkoms
5,53 € 6,50 € -15% -
BEMKO Downlight 4K WALED DLW-R LED šviestuvas Kodas: waled-dlw-r Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 4000K LED, užtikrinantis optimalią šviesą ir energijos taupymą Elegantiškas, modernus dizainas, tinkantis įvairioms interjero aplikacijoms Ilgaamžis veikimas, tarnavimo laikas iki 50 000 valandų Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju ir tvirtinimo įranga Draugiškas aplinkai, mažai šilumos išskiriantis ir be pavojingų medžiagų
11,05 € 13,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA