Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 60 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 30 W |
| Matmenys (I x P x A) | 595 x 595 x 29 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Šviesos kampas | 90° |
| Šviesos srautas | 4200 lm |
| Darbinė temperatūra | -10° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO 60x60cm 43mm dėklas šviestuvui (išoriniam montavimui) Kodas: P021816 Yra sandėlyjeAukštos kokybės 60x60 cm lempų dangtis, skirtas išoriniam montavimui Patvarus 43 mm storis užtikrina ilgalaikį veikimą Suderinamas su įvairiais apšvietimo įrenginiais, todėl yra universalus Paprastas montavimas su saugiu tvirtinimu, didinantis saugumą Pagaminta BEMKO, patikimo apšvietimo sprendimų gamintojo
8,50 € 10,00 € -15% -
BEMKO Downlight 4K HELAR LED šviestuvas Kodas: bemko-dlh Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 4K LED technologija, užtikrinanti puikų ryškumą ir energijos taupymą Elegantiškas, modernus dizainas, tinkantis įvairioms komercinėms ir gyvenamosioms reikmėms Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju ir tvirtinimo įranga Ilgas tarnavimo laikas ir mažos priežiūros sąnaudos, mažinančios bendras eksploatavimo išlaidas Puikus...
7,91 € 9,30 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA