Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP20 / IK03 |
| Tarnavimo laikas | 60 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 32 W |
| Matmenys (I x P x A) | 595 x 595 x 35 mm |
| Korpusas | aliumininis |
| Šviesos kampas | 90° |
| Šviesos srautas | 4100 lm |
| Darbinė temperatūra | -10° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
OPPLE Downlight Slim EcoMax G2 šviestuvas Kodas: opple-downlight2 Yra sandėlyjeJungiklio pagalba keičiama spalvinė temperatūra 3000/4000K 5 dydžiai galimi su 5 išpjovų skersmenimis (nuo 100 mm iki 200 mm) Labai plokščia konstrukcija, tik 34 mm aukščio IP44 apsauga šviesą skleidžiančioje pusėje
18,70 € 22,00 € -15% -
BEMKO 60x60cm 43mm dėklas šviestuvui (išoriniam montavimui) Kodas: P021816 Yra sandėlyjeAukštos kokybės 60x60 cm lempų dangtis, skirtas išoriniam montavimui Patvarus 43 mm storis užtikrina ilgalaikį veikimą Suderinamas su įvairiais apšvietimo įrenginiais, todėl yra universalus Paprastas montavimas su saugiu tvirtinimu, didinantis saugumą Pagaminta BEMKO, patikimo apšvietimo sprendimų gamintojo
8,50 € 10,00 € -15% -
BEMKO 120x30cm 68mm dėklas šviestuvui (išoriniam montavimui) Kodas: P028379 IšparduotaPatvari ir aukštos kokybės konstrukcija ilgam naudojimui Suderinama su 120x30 cm išorinėmis lempomis Lengvas montavimas su saugiu tvirtinimu Užtikrina optimalų šviesos sklaidymą ir apsaugą 68 mm storis didesniam patvarumui
14,45 € 17,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA