Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 40 W |
| Matmenys | 591 x 591 x 11 mm |
| Korpusas | aliuminio lydinio |
| Šviesos kampas | 110° |
| Šviesos srautas | 4000 lm |
| Darbinė temperatūra | +5° C iki +30° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO Backlight Panel Mintal BLM 30/36/42W 3K/4K/6.5K 3800/4320/5000LM IP40 60x60 LED šviestuvas Kodas: P035489 Yra sandėlyjeKeičiamos galios 30/36/42W LED panelė su pažangia foninio apšvietimo technologija 3000/4000/6500K Mažas vieningas akinimo rodiklis (UGR19) mažesniam akių nuovargiui IP40 apsaugos klasė nuo dulkių Standartinis 60x60 cm dydis lengvam montavimui įvairiose aplinkose
23,80 € 28,00 € -15% -
LUXMENA Panel 34W BACKLIGHT SUPERIOR BLS UGR19 IP44 60x60 LED šviestuvas Kodas: P034861 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 34W LED panelė su pažangia foninio apšvietimo technologija Mažas vieningas akinimo rodiklis (UGR19) mažesniam akių nuovargiui IP44 apsaugos klasė nuo dulkių ir vandens purslų Standartinis 60x60 cm dydis lengvam montavimui įvairiose aplinkose
25,20 € 29,65 € -15% -
LED BEMKO Downlight BOLED DLB-R LED šviestuvas Kodas: boled-dlb-r Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija, užtikrinanti puikų energijos taupymą Kompaktiškas ir elegantiškas dizainas, tinkantis įvairioms vidaus patalpoms Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju Galima rinktis iš kelių spalvų temperatūrų, pritaikytų skirtingoms aplinkoms
5,53 € 6,50 € -15% -
BEMKO OXAN 32W 4000K 4500lm 1200mm PC OPAL LED šviestuvas Kodas: P028122 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 32W LED šviestuvas su 4500 liumenų šviesos srautu Neutrali balta 4000K spalvinė temperatūra optimaliam apšvietimui Patvarus 1200 mm PC opalinis difuzorius tolygiam šviesos paskirstymui Energiją taupantis ir ilgaamžis veikimas Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui
55,25 € 65,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA