Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP20 / IK03 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Gaubtas | polikarbonatas |
| Galia | 32 W |
| Matmenys (I x P x A) | 1195 x 295 x 35 mm |
| Šviesos kampas | 90° |
| Medžiaga | polistirenas (PS) |
| Šviesos srautas | 3840 lm |
| Darbinė temperatūra | -10° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO ALIS DLA-AR-064-WH 6W 4K apvalus LED šviestuvas Kodas: 380224 IšparduotaEnergiją taupantis 6W LED prožektorius su neutraliu 4000K spalvos temperatūra Apvalus dizainas, puikiai tinkantis moderniems interjerams ir fokusuotam apšvietimui Ilgaamžiškumas iki 25 000 valandų Aukštos kokybės konstrukcija užtikrina patvarumą ir patikimumą Paprastas montavimas su standartiniais tvirtinimais, leidžiantis lengvai integruoti
4,93 € 5,80 € -15% -
BEMKO panel 40W BACKLIGHT IP20 60x60 LED šviestuvas v/t Kodas: P026723 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 40W LED panelė su vienoda apšvietimo paskirstymo sistema Standartinis 60x60 cm dydis, idealiai tinkantis tinklelinėms luboms IP20 apsaugos klasė vidaus naudojimui, užtikrinanti saugumą ir patikimumą Ilgas tarnavimo laikas ir mažos priežiūros sąnaudos, mažinančios eksploatacines išlaidas Energiją taupantis sprendimas su puikiu...
27,20 € 32,00 € -15% -
BEMKO Downlight 4K HELAR LED šviestuvas Kodas: bemko-dlh Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 4K LED technologija, užtikrinanti puikų ryškumą ir energijos taupymą Elegantiškas, modernus dizainas, tinkantis įvairioms komercinėms ir gyvenamosioms reikmėms Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju ir tvirtinimo įranga Ilgas tarnavimo laikas ir mažos priežiūros sąnaudos, mažinančios bendras eksploatavimo išlaidas Puikus...
7,91 € 9,30 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA