Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Skirtas paviršiniam arba įleidžiamam montavimui.
Angos skersmuo, kurį galima uždengti:
10/16W versija: Ø65-205mm ir 22W versija: Ø120-260mm
3 galios nustatymai kiekvienoje versijoje (10W/13W/16 W ir 16W/20W/22W)
Integruotas CCT jungiklis spalvų pasirinkimui (3000K-4000K)
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 20 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000-4000 K |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Spalva | balta (RAL 9003) |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Matmenys | 235 x 235 x 22 mm |
| Šviesos kampas | 120° |
| Medžiaga | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 1600 lm |
| Darbinė temperatūra | -10° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
LED BEMKO Downlight BOLED DLB-R LED šviestuvas Kodas: boled-dlb-r Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija, užtikrinanti puikų energijos taupymą Kompaktiškas ir elegantiškas dizainas, tinkantis įvairioms vidaus patalpoms Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Paprastas montavimas su integruotu vairuotoju Galima rinktis iš kelių spalvų temperatūrų, pritaikytų skirtingoms aplinkoms
5,53 € 6,50 € -15% -
BEMKO OXAN 32W 4000K 4500lm 1200mm PC OPAL LED šviestuvas Kodas: P028122 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 32W LED šviestuvas su 4500 liumenų šviesos srautu Neutrali balta 4000K spalvinė temperatūra optimaliam apšvietimui Patvarus 1200 mm PC opalinis difuzorius tolygiam šviesos paskirstymui Energiją taupantis ir ilgaamžis veikimas Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui
55,25 € 65,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA