Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Pagerintas efektuvumas iki 150 lm/W lyginant su G2 130 lm/W. Tiekiama su nerūdijančio plieno laikikliais.
Informacija gamintojo kataloge ir svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 66 (IK08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000K arba 6500K |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Spalva | pilka (RAL 7035) |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Gaubtas | polikarbonatas |
| Matmenys (I x P x A) | 688 x 62 x 60 mm (19W), 1266 x 62 x 60 mm (35W), 1556 x 62 x 60 mm (47W) |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos srautas | 150 lm/W |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +45° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO ALWIR 3 IP66 LED šviestuvas Kodas: bemko-alwir Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą IP66 klasė garantuoja puikią apsaugą nuo dulkių ir vandens patekimo Patvari konstrukcija iš tvirtų medžiagų ilgalaikiam veikimui Platus šviesos spindulio kampas plačiam plotui apšviesti Lengvas montavimas su reguliuojamu tvirtinimo laikikliu
25,50 € 30,00 € -15% -
BEMKO ULTRAS 4K HIGHBAY Dimeriuojamas (1-10V) šviestuvas Kodas: bemko-ultras Yra sandėlyjePažangi 4K raiška užtikrina puikų ryškumą ir aiškumą Reguliuojamas 1-10V pritemdymas leidžia pritaikyti apšvietimo valdymą Platus 80°-90° spindulio kampas užtikrina didelę aprėptį Patvari konstrukcija tinka pramoniniam ir komerciniam naudojimui Energiją taupantis dizainas mažina eksploatacines išlaidas
72,25 € 85,00 € -15% -
BEMKO SOLIS HLS-120-360-4K 36W 4000lm IP65 LED šviestuvas Kodas: 380348 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 36W LED prožektorius, skleidžiantis 4000 liumenų IP65 klasė užtikrina puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms Neutralios baltos spalvos 4000K spalvinė temperatūra optimaliam matomumui Patvari konstrukcija, tinkama naudoti tiek viduje, tiek lauke Ilgalaikis veikimas su mažu energijos suvartojimu
20,40 € 24,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA