Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO KATIA C36-PSF706-224-MD 22W 4K IP66 LED šviestuvas
- Aukšto efektyvumo 22W LED prožektorius su 4000K spalvų temperatūra
- Patvarus IP66 klasės korpusas, užtikrinantis puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms
- Platus šviesos spindulio kampas, skirtas dideliam plotui apšviesti
- Ilgalaikis veikimas su minimaliu priežiūros poreikiu
- Idealiai tinka lauko ir pramoniniam apšvietimui
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 50 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V 50Hz |
| Gaubtas | polikarbonatas (PC) |
| Galia | 22 W |
| Matmenys | 305 x 90 mm |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Darbinė temperatūra | -15° C iki +35° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO PLATO 1xE27 IP44 sensorinis šviestuvas Kodas: P026307 Yra sandėlyjeĮrengta E27 lizdu, suderinamu su įvairiomis lemputėmis IP44 klasė užtikrina apsaugą nuo vandens ir dulkių Integruotas jutiklis automatiniam apšvietimo valdymui Tinka tiek vidaus, tiek lauko lubų montavimui Patvari konstrukcija ilgaamžiam naudojimui
20,40 € 24,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA