Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO 12W IP54 KANLO CIRCLE LED šviestuvas judesio davikliu
- 12W LED šviestuvas su integruotu judesio jutikliu energijos efektyvumui užtikrinti
- IP54 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens purslų
- Modernus apvalus dizainas, tinkantis įvairioms vidaus ir lauko reikmėms
- Ilgaamžė LED technologija su mažais priežiūros reikalavimais
- Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 8 W |
| Matmenys (I x P x A) | 160 x 89 x 46 mm |
| Aptikimo kampas ir atstumas | 120° iki 7 metrų |
| Degimo trukmė | 20 sek |
| Medžiaga | polikarbonatas (PC) |
| Prieblandos lygis | 20 lux |
| Darbinė temperatūra | -15° C iki +35° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO TALAR SLR LED šviestuvas Kodas: talar-slr Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED prožektorius su išskirtiniu ryškumu ir energijos taupymu Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu, tinkamu įvairioms reikmėms Paprastas montavimas su reguliuojamais kampais tiksliam apšvietimo valdymui Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Draugiškas aplinkai, su maža šilumos emisija ir be...
8,50 € 10,00 € -15% -
LEDURO 95317 NOVA20 20W IP54 4K 2050Lm LED šviestuvas su mikrobangų judesio sensoriumi Kodas: P022592 Yra sandėlyje16,58 € 19,50 € -15% -
BEMKO TOBAR IP44 Šviestuvas Kodas: tobar Yra sandėlyjeIP44 klasė, užtikrinanti patikimą naudojimą lauke Patvari konstrukcija iš atsparių oro sąlygoms medžiagų Energiją taupanti LED technologija Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga Modernus dizainas, derantis prie įvairių eksterjero stilių
12,00 € 17,35 €






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA