Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Kartu su mikrobanginiu judesio (atstumas 5-8m) ir šviesos sensoriumi (laikas - 2 min).
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Galia | 20 W |
| Matmenys | 200 x 53 mm |
| Šviesos kampas | 120° |
| Šviesos srautas | 2050 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO TALAR SLR LED šviestuvas Kodas: talar-slr Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED prožektorius su išskirtiniu ryškumu ir energijos taupymu Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu, tinkamu įvairioms reikmėms Paprastas montavimas su reguliuojamais kampais tiksliam apšvietimo valdymui Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Draugiškas aplinkai, su maža šilumos emisija ir be...
8,50 € 10,00 € -15% -
BEMKO TAZAN 2x40W E27 IP20 šviestuvas su judesio sensoriumi Kodas: P026483 Yra sandėlyjeĮrengtas dviem 40W E27 lizdais optimaliam apšvietimui Integruotas PIR judesio jutiklis didesniam saugumui ir energijos efektyvumui IP20 klasė užtikrina tinkamumą naudoti patalpose Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu Paprastas montavimas ir priežiūra
12,33 € 14,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA