Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000 K (šiltai balta) |
| Galia | 12 W |
| Matmenys | 175 x 50 mm |
| Šviesos kampas | 120° |
| Šviesos srautas | 1000 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALANT EL1-P-020GR-3K 20W 3K IP65 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380311 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 20W LED prožektorius su 3000K šiltai balta šviesa Patvari IP65 klasės korpusas patikimam naudojimui lauke Modernus kvadratinis dizainas su tvirta konstrukcija Energiją taupantis sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Paprastas montavimas su reguliuojamu laikikliu
45,05 € 53,00 € -15% -
BEMKO TOBAR IP44 Šviestuvas Kodas: tobar Yra sandėlyjeIP44 klasė, užtikrinanti patikimą naudojimą lauke Patvari konstrukcija iš atsparių oro sąlygoms medžiagų Energiją taupanti LED technologija Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga Modernus dizainas, derantis prie įvairių eksterjero stilių
12,00 € 17,35 € -
BEMKO VALIT EL2-Q-008GR-3K 8W 3K IP54 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380309 Yra sandėlyje8W LED prožektorius su šilta 3000K spalvos temperatūra IP54 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens purslų Modernus kvadratinis dizainas, tinkantis įvairioms vidaus ir lauko reikmėms Energiją taupantis apšvietimo sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Paprastas montavimas ir mažos priežiūros sąnaudos
31,45 € 37,00 € -15% -
BEMKO VALANT EL1-R-016GR-3K 16W 3K IP65 šviestuvas Kodas: 380310 Yra sandėlyjeEnergiją taupantis 16W LED šviestuvas su šilta 3000K spalvos temperatūra IP65 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens, tinkamas naudoti lauke Patvari konstrukcija su modelio numeriu EL1-R-016GR-3K Teikia nuoseklų ir patikimą apšvietimą įvairioms reikmėms
39,95 € 47,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA