Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO VALANT EL1-R-016GR-3K 16W 3K IP65 šviestuvas
- Energiją taupantis 16W LED šviestuvas su šilta 3000K spalvos temperatūra
- IP65 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens, tinkamas naudoti lauke
- Patvari konstrukcija su modelio numeriu EL1-R-016GR-3K
- Teikia nuoseklų ir patikimą apšvietimą įvairioms reikmėms
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000 K (šiltai balta) |
| Spalva | grafito |
| Galia | 16 W |
| Matmenys (I x P x A) | 250 x 62 mm |
| Šviesos srautas | 1120 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO C31-LHS-310-160-4K 16W 4000K IP40 LED šviestuvas Kodas: 380126 Yra sandėlyjeEnergiją taupantis 16W LED šviestuvas su 4000K neutraliai balta šviesa IP40 apsaugos klasė nuo kietų objektų, didesnių nei 1 mm Aukštos kokybės konstrukcija, modelio numeris C31-LHS-310-160-4K Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui Ilgalaikis veikimas su mažais priežiūros reikalavimais
23,80 € 28,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA