Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO TAZAN 1x60W E27 IP44 PC mikrobanginis šviestuvas
- Suderinama su 60W E27 lempute, suteikiant įvairias apšvietimo galimybes
- IP44 klasė, užtikrinanti patikimą naudojimą tiek lauke, tiek viduje
- Integruotas mikrobangų jutiklis efektyviam judesio aptikimui
- Patvari polikarbonato konstrukcija ilgaamžiškam veikimui
- Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga
Sandėlių likučiai
Turime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Lempos lizdas | E27 |
| Spalva | balta |
| Gaubtas | stiklas |
| Galia | 1 x 60 W (maks.) |
| Korpusas | polikarbonatas (PC) |
| Šviesos kampas | 120° |
| Matmenys (P x A) | 270 x 110 mm |
| Jautrumo zona | 8 m (maks.) |
| Apimties kampas | 360° |
| Prieblandos lygis | reguliuojamas |
| Švietimo trukmė | reguliuojama |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO C31-LHS-310-160-4K 16W 4000K IP40 LED šviestuvas Kodas: 380126 Yra sandėlyjeEnergiją taupantis 16W LED šviestuvas su 4000K neutraliai balta šviesa IP40 apsaugos klasė nuo kietų objektų, didesnių nei 1 mm Aukštos kokybės konstrukcija, modelio numeris C31-LHS-310-160-4K Idealiai tinka komerciniam ir pramoniniam naudojimui Ilgalaikis veikimas su mažais priežiūros reikalavimais
23,80 € 28,00 € -15% -
BEMKO TOBAR IP44 Šviestuvas Kodas: tobar Yra sandėlyjeIP44 klasė, užtikrinanti patikimą naudojimą lauke Patvari konstrukcija iš atsparių oro sąlygoms medžiagų Energiją taupanti LED technologija Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga Modernus dizainas, derantis prie įvairių eksterjero stilių
12,00 € 17,35 €






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA