Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO SOLIS HLS-120-360-4K 36W 4000lm IP65 LED šviestuvas
- Aukšto efektyvumo 36W LED prožektorius, skleidžiantis 4000 liumenų
- IP65 klasė užtikrina puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms
- Neutralios baltos spalvos 4000K spalvinė temperatūra optimaliam matomumui
- Patvari konstrukcija, tinkama naudoti tiek viduje, tiek lauke
- Ilgalaikis veikimas su mažu energijos suvartojimu
Sandėlių likučiai
Turime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 65 (IK 08) |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 36 W |
| Matmenys (I x P x A) | 1200 x 70 x 46 mm |
| Šviesos kampas | 120° |
| Šviesos srautas | 4000 lm |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +40° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO APR03-30/ST 3W 3.2V 3.6Ah LiFe 3h avarinis modulis skirtas šviestuvui HLA3 ALWIR Kodas: P028799 Išparduota3W galios išvestis su 3,2V 3,6Ah LiFe baterija patikimam avariniam apšvietimui Suteikia iki 3 valandų avarinio apšvietimo Specialiai sukurta HLA3 ALWIR šviestuvams Aukštos kokybės konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą Lengvai integruojama į esamas apšvietimo sistemas
51,00 € 60,00 € -15% -
BEMKO VOYAGER HBV Šviestuvas Kodas: bemko-voyager IšparduotaItin aukšta 4K raiška užtikrina puikų ryškumą ir aiškumą Energiją taupanti LED technologija mažina eksploatacines išlaidas Tvirta konstrukcija užtikrina patvarumą pramoninėse aplinkose Platus spindulio kampas leidžia apšviesti didelę teritoriją Paprastas montavimas su įvairiomis tvirtinimo galimybėmis
68,00 € 80,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA