Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO 6W E14 G45 LED lempa
- Energiją taupanti 6W LED lemputė su E14 lizdu
- Kompaktiška G45 rutulio forma, tinkanti įvairiam naudojimui
- Ilgas tarnavimo laikas iki 25 000 valandų
- Šiltai balta šviesa, sukurianti jaukią atmosferą
- Momentinis pilnas ryškumas be įšilimo laiko
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo kataloge
Prekės savybės
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 20 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000-4000 K |
| Lempos lizdas | E14 |
| Vardinė įtampa | 230 V 50Hz |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Galia | 6 W |
| Šviesos kampas | 270° |
| Šviesos srautas | 500 lm (3K), 520 lm (4K) |
| Darbinė temperatūra | -20° C iki +55° C |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO D84-SLB-E14-G45-075-3K 7.5W E14 G45 3K LED lempa Kodas: P004517 Yra sandėlyjeEnergiją taupanti 7,5W LED lemputė su E14 cokoliu Šilta balta šviesa (3000K) jaukiai atmosferai Ilgas tarnavimo laikas sumažina dažnų keitimų poreikį Kompaktiška G45 forma tinka įvairiems šviestuvams Momentinis pilnas ryškumas be įšilimo laiko
1,87 € 2,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA