Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
PHILIPS LED 5.5W (40W) E14 P45 FR CorePro Lustre ND lempa
Kodas:
144433
Gamintojo kodas:
8718696543603
Nedimeriuojama
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Prekės savybės
| Tarnavimo laikas | 15 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Lempos lizdas | E14 |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Galia | 5.5 W (atitinka 40W) |
| Matmenys | 88 x 45 mm |
| Šviesos srautas | 520 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO 7.5W E14 LED lempa (Samsung LED inside) Kodas: bemko-d84 Yra sandėlyjeEnergiją taupanti 7,5W LED lemputė su E14 lizdu Naudojama aukštos kokybės Samsung LED technologija Ilgas tarnavimo laikas iki 25 000 valandų Užtikrina ryškų ir pastovų šviesos srautą Puikiai tinka gyvenamųjų ir komercinių patalpų apšvietimui
1,87 € 2,20 € -15% -
BEMKO E27 LED lempa Kodas: bemko-slb Yra sandėlyjeEnergiją taupanti LED technologija, mažinanti elektros sąnaudas Ilgas tarnavimo laikas iki 25 000 valandų, sumažinantis keitimo dažnumą Standartinis E27 lizdas, leidžiantis lengvai įdiegti daugumoje šviestuvų Ryškus, pastovus apšvietimas su aukštu spalvų atkūrimo indeksu (CRI) Draugiškas aplinkai, be gyvsidabrio ir pavojingų medžiagų
2,21 € 2,60 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA