Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Lempa LED E27 A60
Kodas:
philips-a60
Sandėlių likučiai
Turime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas
Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2700 K, ji padeda sukurti šiltą, ramią atmosferą, idealiai tinkančią atsipalaiduoti. Ši 2700 K šviesa puikiai tinka namų apšvietimo projektams.
Iškart ryškiai šviečia įjungus
Nereikia laukti: „Philips“ LED apšvietimo lemputės įjungtos iškart šviečia visu ryškumu. Vos įjungus jungiklį patalpa apšviečiama visu ryškumu. Jokio lėto užsidegimo arba laukimo.
Prekės savybės
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 15 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 2700 K (šiltai balta) |
| Lempos lizdas | E27 |
| Vardinė įtampa | 220-240 V |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Matmenys | 110 x 60 mm |
| Šviesos kampas | 200° |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO 7.5W E14 LED lempa (Samsung LED inside) Kodas: bemko-d84 Yra sandėlyjeEnergiją taupanti 7,5W LED lemputė su E14 lizdu Naudojama aukštos kokybės Samsung LED technologija Ilgas tarnavimo laikas iki 25 000 valandų Užtikrina ryškų ir pastovų šviesos srautą Puikiai tinka gyvenamųjų ir komercinių patalpų apšvietimui
1,87 € 2,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA