Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
BEMKO D84-SLB-E14-G45-075-3K 7.5W E14 G45 3K LED lempa
- Energiją taupanti 7,5W LED lemputė su E14 cokoliu
- Šilta balta šviesa (3000K) jaukiai atmosferai
- Ilgas tarnavimo laikas sumažina dažnų keitimų poreikį
- Kompaktiška G45 forma tinka įvairiems šviestuvams
- Momentinis pilnas ryškumas be įšilimo laiko
Sandėlių likučiai
Turime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo Svetainėje
Prekės savybės
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 3000 K (šiltai balta) |
| Lempos lizdas | E14 |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Galia | 7.5 W |
| Šviesos kampas | 200° |
| Šviesos srautas | 720 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
AKTO 12V Lanksti LED juosta Kodas: juosta-led Yra sandėlyjeRodoma kaina yra už 1 metrą, min. kiekis 5 metrai!
3,91 € 4,60 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA