Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 54 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 82 |
| Tarnavimo laikas | 25 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4100 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Spalva | juoda |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Galia | 7.5 W |
| Matmenys (I x P x A) | 260 x 260 x 90 mm |
| Medžiaga | aliuminio lydinys + polikarbonatas (PC) |
| Apšvietimo kampas | 140° |
| Šviesos srautas | 520 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALIT EL2-S-010GR-3K 10W 3K IP54 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380308 Yra sandėlyje10W galios suvartojimas energiją taupančiam apšvietimui Šilta 3000K spalvinė temperatūra jaukiai atmosferai IP54 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens Elegantiškas kvadratinis dizainas, tinkantis moderniam interjerui Patvari konstrukcija ilgaamžiam veikimui
32,30 € 38,00 € -15% -
BEMKO KATIA C36-PSF706-224-MD 22W 4K IP66 LED šviestuvas Kodas: 380230 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 22W LED prožektorius su 4000K spalvų temperatūra Patvarus IP66 klasės korpusas, užtikrinantis puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms Platus šviesos spindulio kampas, skirtas dideliam plotui apšviesti Ilgalaikis veikimas su minimaliu priežiūros poreikiu Idealiai tinka lauko ir pramoniniam apšvietimui
38,25 € 45,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA