Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje: 20 W (1360 lm) ir 28 W (1900 lm)
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 20 W: 280 x 280 x 68 mm, 28 W: 330 x 330 x 70.5 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 20 W: 1360 lm, 28 W: 1900 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO TALAR SLR LED šviestuvas Kodas: talar-slr IšparduotaAukšto efektyvumo LED prožektorius su išskirtiniu ryškumu ir energijos taupymu Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu, tinkamu įvairioms reikmėms Paprastas montavimas su reguliuojamais kampais tiksliam apšvietimo valdymui Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Draugiškas aplinkai, su maža šilumos emisija ir be...
8,50 € 10,00 € -15% -
BEMKO LORA LED šviestuvas Kodas: bemko-lora Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED technologija užtikrina puikų ryškumą ir energijos taupymą Reguliuojama prožektoriaus galvutė leidžia pritaikyti apšvietimo kryptį Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu Paprastas montavimas su pridedama tvirtinimo įranga Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu
12,75 € 15,00 € -15% -
BEMKO KATIA C36-PSF706-224-MD 22W 4K IP66 LED šviestuvas Kodas: 380230 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 22W LED prožektorius su 4000K spalvų temperatūra Patvarus IP66 klasės korpusas, užtikrinantis puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms Platus šviesos spindulio kampas, skirtas dideliam plotui apšviesti Ilgalaikis veikimas su minimaliu priežiūros poreikiu Idealiai tinka lauko ir pramoniniam apšvietimui
38,25 € 45,00 € -15% -
BEMKO PLATO 1xE27 IP44 sensorinis šviestuvas Kodas: P026307 Yra sandėlyjeĮrengta E27 lizdu, suderinamu su įvairiomis lemputėmis IP44 klasė užtikrina apsaugą nuo vandens ir dulkių Integruotas jutiklis automatiniam apšvietimo valdymui Tinka tiek vidaus, tiek lauko lubų montavimui Patvari konstrukcija ilgaamžiam naudojimui
20,40 € 24,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA