Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 12 W: 260 x 260 x 80 mm, 16 W: 325 x 325 x 95 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 12 W: 1120 lm, 16 W: 1504 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALANT EL1-P-020GR-3K 20W 3K IP65 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380311 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 20W LED prožektorius su 3000K šiltai balta šviesa Patvari IP65 klasės korpusas patikimam naudojimui lauke Modernus kvadratinis dizainas su tvirta konstrukcija Energiją taupantis sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Paprastas montavimas su reguliuojamu laikikliu
45,05 € 53,00 € -15% -
BEMKO PLATO 1xE27 IP44 sensorinis šviestuvas Kodas: P026307 Yra sandėlyjeĮrengta E27 lizdu, suderinamu su įvairiomis lemputėmis IP44 klasė užtikrina apsaugą nuo vandens ir dulkių Integruotas jutiklis automatiniam apšvietimo valdymui Tinka tiek vidaus, tiek lauko lubų montavimui Patvari konstrukcija ilgaamžiam naudojimui
20,40 € 24,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA