Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 260 x 260 x 58 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 910 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALANT EL1-R-016GR-3K 16W 3K IP65 šviestuvas Kodas: 380310 Yra sandėlyjeEnergiją taupantis 16W LED šviestuvas su šilta 3000K spalvos temperatūra IP65 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens, tinkamas naudoti lauke Patvari konstrukcija su modelio numeriu EL1-R-016GR-3K Teikia nuoseklų ir patikimą apšvietimą įvairioms reikmėms
39,95 € 47,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA