Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje: 18 W (1600 lm) ir 24 W (2120 lm)
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 18 W: 380 x 380 x 55 mm, 24 W: 440 x 440 x 80 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 18 W: 1600 lm, 24 W: 2120 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO KATIA C36-PSF706-224-MD 22W 4K IP66 LED šviestuvas Kodas: 380230 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 22W LED prožektorius su 4000K spalvų temperatūra Patvarus IP66 klasės korpusas, užtikrinantis puikų atsparumą vandeniui ir dulkėms Platus šviesos spindulio kampas, skirtas dideliam plotui apšviesti Ilgalaikis veikimas su minimaliu priežiūros poreikiu Idealiai tinka lauko ir pramoniniam apšvietimui
38,25 € 45,00 € -15% -
BEMKO TALAR SLR LED šviestuvas Kodas: talar-slr Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED prožektorius su išskirtiniu ryškumu ir energijos taupymu Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu, tinkamu įvairioms reikmėms Paprastas montavimas su reguliuojamais kampais tiksliam apšvietimo valdymui Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Draugiškas aplinkai, su maža šilumos emisija ir be...
8,50 € 10,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA