Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 44 |
| Spalvų perdavimo indeksas | 80 |
| Tarnavimo laikas | 30 000 val. |
| Spalvinė temperatūra | 4000 K (šaltai balta) |
| Vardinė įtampa | 220 - 240 V AC |
| Lempos tipas | SMD LED |
| Pritemdymo galimybė | ne |
| Galia | 36 W |
| Šviesos kampas | 160° |
| Matmenys (A x P x G) | 16 W: 350 x 350 x 70 mm 24 W: 400 x 400 x 70 mm |
| Medžiaga | plienas + plastikas |
| Šviesos srautas | 16 W: 1420 lm 24 W: 2130 lm |
Panašios prekės Panašios prekės
-
BEMKO VALIT EL2-Q-008GR-3K 8W 3K IP54 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380309 Yra sandėlyje8W LED prožektorius su šilta 3000K spalvos temperatūra IP54 klasė užtikrina apsaugą nuo dulkių ir vandens purslų Modernus kvadratinis dizainas, tinkantis įvairioms vidaus ir lauko reikmėms Energiją taupantis apšvietimo sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Paprastas montavimas ir mažos priežiūros sąnaudos
31,45 € 37,00 € -15% -
BEMKO VALANT EL1-P-020GR-3K 20W 3K IP65 kvadratinis šviestuvas Kodas: 380311 Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo 20W LED prožektorius su 3000K šiltai balta šviesa Patvari IP65 klasės korpusas patikimam naudojimui lauke Modernus kvadratinis dizainas su tvirta konstrukcija Energiją taupantis sprendimas su ilgu tarnavimo laiku Paprastas montavimas su reguliuojamu laikikliu
45,05 € 53,00 € -15% -
BEMKO TALAR SLR LED šviestuvas Kodas: talar-slr Yra sandėlyjeAukšto efektyvumo LED prožektorius su išskirtiniu ryškumu ir energijos taupymu Patvari konstrukcija su elegantišku, moderniu dizainu, tinkamu įvairioms reikmėms Paprastas montavimas su reguliuojamais kampais tiksliam apšvietimo valdymui Ilgas tarnavimo laikas su minimaliu priežiūros poreikiu Draugiškas aplinkai, su maža šilumos emisija ir be...
8,50 € 10,00 € -15% -
BEMKO 8W IP54 KANLO OVAL LED šviestuvas judesio davikliu Kodas: bemko-kan2o Yra sandėlyje8W LED prožektorius su integruotu judesio jutikliu, skirtas didesniam saugumui IP54 klasė, užtikrinanti patikimą naudojimą lauke ir viduje Ovalus dizainas užtikrina platų ir tolygų šviesos paskirstymą Energiją taupantis apšvietimo sprendimas su ilgaamže veikla Lengvas montavimas su tvirta konstrukcija, užtikrinančia ilgaamžiškumą
9,35 € 11,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA