Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Turime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Turime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija apie viršįtampių parinkimą
Prekės savybės
| Vardinė įtampa | 230/400 V |
| Matmenys (I x P x A) | 70 x 72 x 90 mm |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Polių skaičius | 3P+N |
| Tipas | T1+T2 (B+C) klasė |
| Temperatūra | -40° C iki +80° C |
| Impulsinė srovė | 7.5 kA (10/350) |
| Įtampos apsaugos lygis | 1.3 kV |
| Ilgalaikė įtampa | 275 V AC |
Panašios prekės Panašios prekės
-
OBO BETTERMANN V10 C/B+C klasės viršįtampių apsauga Kodas: virs-v10 Yra sandėlyjeViršįtampio ribotuvas, 2+3 tipas• Vientisas blokas, kurį sudaro bazė ir įdėklai, iš anksto sumontuotas ir parengtas prijungti• Tinka TN-S ir TT tinklų sistemoms• Su terminio ir dinaminio atskyrimo funkcija• Su optine gedimo indikacija• Ilga eksploatacijos trukmė• Pažymėtos jungtys
135,15 € 159,00 € -15% -
ABB OVR T1+T2 (B+C) viršįtampių apsauga Kodas: abb-ovr Yra sandėlyjeApjungia 1 ir 2 tipo viršįtampių apsaugą, užtikrinant visapusišką saugumą Aukšta iškrovos talpa, apsauganti elektros sistemas nuo žaibo ir viršįtampių Kompaktiškas dizainas, leidžiantis lengvai integruoti į esamus elektros skydus LED indikatoriai, skirti realaus laiko būsenos stebėjimui ir priežiūrai Atitinka tarptautinius saugos standartus,...
284,07 € 334,20 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA