Sandėlių likučiai
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija apie viršįtampių parinkimą
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Vardinė įtampa | 230 V AC |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Polių skaičius | 1P+N |
| Tipas | T1+T2 (B+C) klasė |
| Impulsinė/iškrovos srovė | 7 kA (10/350) |
| Įtampos apsaugos lygis | 1.5 kV |
| Ilgalaikė įtampa | 300 V |
| Iškrovos srovė | 50 kA (8/20) |
Panašios prekės Panašios prekės
-
OBO BETTERMANN V10 C/B+C klasės viršįtampių apsauga Kodas: virs-v10 Yra sandėlyjeViršįtampio ribotuvas, 2+3 tipas• Vientisas blokas, kurį sudaro bazė ir įdėklai, iš anksto sumontuotas ir parengtas prijungti• Tinka TN-S ir TT tinklų sistemoms• Su terminio ir dinaminio atskyrimo funkcija• Su optine gedimo indikacija• Ilga eksploatacijos trukmė• Pažymėtos jungtys
135,15 € 159,00 € -15% -
OBO BETTERMANN V10 Compact 2.0 viršįtampio ribotuvas Kodas: virs-v10n IšparduotaApsaugos nuo viršįtampio įtaisas, 2+3 tipo kompaktiškas modulis• Apsauga nuo viršįtampio skyduose tarp aukštų pagal VDE 0100-443 (IEC 60364-4-44)• Iškrovos dydis 60 kA (8/20) iš viso• Integruotas 3+1 sprendimas TN ir TT tinklo sistemoms 45 mm modulio pločiui• Galinga varistorių technika• Su terminiu ir dinaminiu skiriamuoju įtaisu bei optine veikimo...
110,50 € 130,00 € -15% -
NOARK Ex9UP 40R 3P 1000V DC viršįtampių ribotuvas Kodas: 103372 IšparduotaViršįtampių apsauga, klasė C
116,45 € 137,00 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA