Reikia patarimo? Skambinkite (d. d.):
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
arba
užpildykite užklausą
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Sandėlių likučiai
Neturime
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Neturime
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Neturime
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Turite klausimų?
- Telefonas: +370 37 205 802
- El. paštas: parduotuve@elstila.lt
- Paklausti klausimo
Apie prekę
Informacija gamintojo svetainėje
Prekės savybės
| Apsaugos laipsnis | IP 51 |
| Vardinė įtampa | 230/400 V AC |
| Matmenys (I x P x A) | 90 x 70 x 64.5 mm |
| Skaitiklis | trifazis |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Bazinė (maksimali) srovė | 5 (100) A |
| Darbinė temperatūra | -25° C iki +55° C |
| Modulių skaičius | 4 |
| Tarifų skaičius | 1 |
| Tikslumas | 0.1 kWh |
Panašios prekės Panašios prekės
-
ELEKTROBASE 5-(50)A PROBASE vienfazis skaitiklis Kodas: 292095 Yra sandėlyjeVienfazis elektros energijos apskaitos skaitiklis BM01B-L
20,83 € 24,50 € -15% -
BEMKO BM015-L 10-(50)A Vienfazis skaitiklis Kodas: 380282 Yra sandėlyjeTikslus vienfazio energijos matavimas nuo 10 iki 50A Kompaktiškas dizainas, tinkantis įvairioms gyvenamosioms ir komercinėms reikmėms Paprastas montavimas su aiškia, vartotojui draugiška sąsaja Aukštas patikimumas ir ilgalaikis stabilumas Atitinka tarptautinius saugos ir veikimo standartus
19,13 € 22,50 € -15%






Elektronikos atliekų surinkimas naudojant EPA