Potrzebujesz porady?
Kaunas, Klaipėda, Vilnius
lub
wypełnij formularz
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
Warehouse stock
Out of stock
Elstila logistikos centras
Gamybos g. 10 (parduotuvės nėra)
+370 687 57400
I - V
07:00 - 16:00
Out of stock
Elstila (Kaunas)
Jonavos g. 62a
+370 37 205802
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Klaipėda)
Šiaurės pr. 11
+370 46 380100
I - V
08:00 - 17:00
Out of stock
Elstila (Vilnius)
Geologų g. 7a
+370 5 2104888
I - V
08:00 - 17:00
- Masz pytanie?
- Telefon: +370 37 205 802
- E-mail: parduotuve@elstila.lt
- Zadaj pytanie
Więcej informacji
Informacja producenta na stronie internetowej
Cechy produktu
| Stopień ochrony | IP 51 |
| Napięcie nominalne | 230/400 V AC |
| Wymiary (L x W x H) | 90 x 70 x 64.5 mm |
| Skaitiklis | trifazis |
| Montavimas | DIN 35 mm |
| Bazinė (maksimali) srovė | 5 (100) A |
| Darbinė temperatūra | -25° C iki +55° C |
| Modulių skaičius | 4 |
| Tarifų skaičius | 1 |
| Tikslumas | 0.1 kWh |
Similar products Similar products
-
Licznik trójfazowy ETI DEC-2 5A Kod referencyjny: P009393 Na stanieTrójfazowy licznik energii elektrycznej
99,79 € 117,40 € -15% -
Licznik trójfazowy ETI DEC-2 63A Kod referencyjny: 220297 Na stanieTrójfazowy licznik energii elektrycznej
70,72 € 83,20 € -15% -
Licznik jednofazowy BEMKO BM015-L 10-(50)A Kod referencyjny: 380282 Na stanieJednofazowy licznik energii elektrycznej BM015-L
19,13 € 22,50 € -15%






Zwrot przesyłki przy użyciu EPA